Systém Great Martingale

Systém Great Martingale

Tento systém je podobný jako Martingtale, ale je více agresivnější. Sázky se stále zdvojnásobují jako u Matringale, ale vždy se přidává v každém kole jedna jednotka navíc.

Budeme-li hrát první hru a vsadíme 10 dolarů, tak při prohře vsadíme 10 x 2 + 10 = 30 dolarů, po druhé prohře 30 x 2 + 10 = 70 dolarů, při třetí prohře vsadíme 70 x 2 + 10 = 150 dolarů, při čtvrté prohře 150 x 2 + 10 = 310 dolarů tahle pokračujete, než budete úspěšný. Při každé prohře se Vám konečný zisk zvyšuje o 10 dolarů. Když čtyřikrát prohrajete a popáté vyhrajte tak získáte 50 dolarů. S tím to systémem může rychleji vyhrát nebo i prohrát.

Systém je v hodný pro ty co mají velký počáteční kapitál, případně při dlouhé sérii proher hrozí bankrot.

Expekt akce

€5 ZDARMA k prvnímu přihlášení

Do začátku Vám dáme €5 ZDARMA k Vašemu prvnímu přihlášení. Nevyžadujeme od vás vklad peněz. Využijte svou hotovost zdarma v casinu a vyzkoušejte si strategie jak vyhrát v ruletě online. Pro získání bonusu je nutno se registrovat.

Chci získat 5 EUR zdarma!

Expekt akce

100% BONUS AŽ DO VÝŠE €200

Pro nové hráče máme speciální bonus. Získejte téměr 5500 Kč zdarma! Je to jednoduché, proveďte svůj první vklad a Expekt vám ho jednoduše zdvojnásobí.

Chci získat bonus!

Expekt akce

Jedna výhra = 6,3mil EUR (163,8 miliónů korun)

Štěstí se usmálo na jednoho hráče v květnu 2009. Hráč vyhrál JACKPOT téměr 164 000 000 korun. Zkuste být dalším štastlivcem a vyhrát pohádkový jackpot.

Zkusit štěstí

Expekt akce

Vyhrajte ještě více

Našich hráčů si vážíme. Za hraní casino her v našem online casinu vám přičítáme věrnostní body. Za tyto body vám potom vyplatíme hotovost.

Začít hrát

Copyright © 2009 Online-Ruleta-Zdarma.com. Obsah těchto stránek je určen osobám starší 18 let. Autor stránek nenese odpovědnost za informace na tomto webu.

Mapa stránek | Kontakt | Partneři

Podmínky použití
Stránky mají výhradně informační charakter a jsou určeny osobám starším 18 let. Sázení se může stát závislostí, a proto se nedoporučuje s ním začínat.