Systém Martingale

Systém Martingale

Nejznámější a nejpoužívanější systém v ruletě. Tento systém je jednoduchou strategií, jak postup při hraní rulety.

Základem systému je stále sázení na jednu barvu dokud nepadne. Pokud barva, na kterou sme vsadili nepadne, příští sázku na stejnou barvu zdvojnásobíme, dokud nepadne naše barva.
Ukažme si příklad sázení na barvu:

vsazeno EURvsazeno na barvupadlá barvacelkem vsazenovýhra
1 EURčernáčervená1 EUR0 EUR
2 EURčernáčervená3 EUR0 EUR
4 EURčernáčervená7 EUR0 EUR
8 EURčernáčervená15 EUR0 EUR
16 EURčernáčerná31 EUR32 EUR

Jakmile padne barva, na kterou jsme vsadili, začínáme sázet opět od začátku, tedy 1 EUR.

Rychlost výdělku

Jak jste viděli v příkladu výše, je to velice snadné. Vsadili jsme 31 EUR a vyhráli jsme 32 EUR, zisk 1 EUR. Možná si říkáte 1 EURo není moc peněž. OMYL! Díky tomu, že hrajete ruletu online, můžete takové protočení stihnout až 4x za 1 minutu. V tom případě jsme v zisku 4 EURa za minutu, to není špatné ?

To kolik vyděláte samozřejmě na velikosti sázky. V našem příkladě jsme začali sázet po 1 EUR - zisk tedy 1 EUR v jednom cyklu. Pokud budeme vsázet třeba 2 EURa, naše zisky se zdvojnásobí.

Pro aplikaci tohoto systému rulety je potřeba mít dostatečný depozit, jelikož se může stát, že budete na vaší barvu čekat delší dobu, např. 5 her.

Expekt akce

€5 ZDARMA k prvnímu přihlášení

Do začátku Vám dáme €5 ZDARMA k Vašemu prvnímu přihlášení. Nevyžadujeme od vás vklad peněz. Využijte svou hotovost zdarma v casinu a vyzkoušejte si strategie jak vyhrát v ruletě online. Pro získání bonusu je nutno se registrovat.

Chci získat 5 EUR zdarma!

Expekt akce

100% BONUS AŽ DO VÝŠE €200

Pro nové hráče máme speciální bonus. Získejte téměr 5500 Kč zdarma! Je to jednoduché, proveďte svůj první vklad a Expekt vám ho jednoduše zdvojnásobí.

Chci získat bonus!

Expekt akce

Jedna výhra = 6,3mil EUR (163,8 miliónů korun)

Štěstí se usmálo na jednoho hráče v květnu 2009. Hráč vyhrál JACKPOT téměr 164 000 000 korun. Zkuste být dalším štastlivcem a vyhrát pohádkový jackpot.

Zkusit štěstí

Expekt akce

Vyhrajte ještě více

Našich hráčů si vážíme. Za hraní casino her v našem online casinu vám přičítáme věrnostní body. Za tyto body vám potom vyplatíme hotovost.

Začít hrát

Copyright © 2009 Online-Ruleta-Zdarma.com. Obsah těchto stránek je určen osobám starší 18 let. Autor stránek nenese odpovědnost za informace na tomto webu.

Mapa stránek | Kontakt | Partneři

Podmínky použití
Stránky mají výhradně informační charakter a jsou určeny osobám starším 18 let. Sázení se může stát závislostí, a proto se nedoporučuje s ním začínat.