Základní sázky

Základní sázení rulety

Sázka na jedno číslo[Single number (Straight)] – při padnutí čísla na, které jste vsadily se vaše sázka vynásobí 36x. Příklad: vsadíte 10,- a vyhráváte 360,-.

Červená nebo černá barva (red or black) - vsadíte na barvu při výhře se násobí sázka 2x.

Malá nebo vysoká čísla (High or Low) - malá čísla [1-18 ] vysoká čísla [19-36 ]při výhře se násobí sázka 2x.

Lichá nebo sudá čísla (Odd or Even) – vsadíte buď na liché nebo sudé číslo při výhře se násobí sázka 2x.

Sázka na tucet (Dozen:1st, 2nd, 3rd) – sází se na 1tř. [1-12 ]; 2tř. [13-24 ] 3tř. [25-36 ] při výhře se sázka násobí 3x.

Sázka na sloupec (column) – vsází se na jeden sloupec ze tří. Při výhře se sázka násobí 3x.

Rozdělená sázka [Two numbers (Split) ] – žeton se umísťuje mezi dvě čísla. Při výhře se násobí sázka 18x.

Sázka na uličku [Three line (Street)] – sázka je daná na tři čísla. Při výhře se násobí sázka 12x.

Rohová sázka [Four numbers (Corner) ] - vsází se na čtyři čísla které se sebou sousedí, žeton se vkládá do prostředku těchto čísel. Při výhře se násobí sázka 8x.

Sázka na řadu [Six numbers (Line bet) ] – Vsází se na 6 čísel. Sázka na řadu se vsází na šest různých čísel ve dvou řadách ( sázka na uličku). Žeton se položí na nejbližší ohraničující čáru ruletového stolu, kde ji protíná čára oddělující dvě řady. Při výhře se sázka násobí 5x.

Expekt akce

€5 ZDARMA k prvnímu přihlášení

Do začátku Vám dáme €5 ZDARMA k Vašemu prvnímu přihlášení. Nevyžadujeme od vás vklad peněz. Využijte svou hotovost zdarma v casinu a vyzkoušejte si strategie jak vyhrát v ruletě online. Pro získání bonusu je nutno se registrovat.

Chci získat 5 EUR zdarma!

Expekt akce

100% BONUS AŽ DO VÝŠE €200

Pro nové hráče máme speciální bonus. Získejte téměr 5500 Kč zdarma! Je to jednoduché, proveďte svůj první vklad a Expekt vám ho jednoduše zdvojnásobí.

Chci získat bonus!

Expekt akce

Jedna výhra = 6,3mil EUR (163,8 miliónů korun)

Štěstí se usmálo na jednoho hráče v květnu 2009. Hráč vyhrál JACKPOT téměr 164 000 000 korun. Zkuste být dalším štastlivcem a vyhrát pohádkový jackpot.

Zkusit štěstí

Expekt akce

Vyhrajte ještě více

Našich hráčů si vážíme. Za hraní casino her v našem online casinu vám přičítáme věrnostní body. Za tyto body vám potom vyplatíme hotovost.

Začít hrát

Copyright © 2009 Online-Ruleta-Zdarma.com. Obsah těchto stránek je určen osobám starší 18 let. Autor stránek nenese odpovědnost za informace na tomto webu.

Mapa stránek | Kontakt | Partneři

Podmínky použití
Stránky mají výhradně informační charakter a jsou určeny osobám starším 18 let. Sázení se může stát závislostí, a proto se nedoporučuje s ním začínat.